Konto w systemie założyć może każda osoba, która jest związana z ogólnie rozumianym doradztwem na rynku pracy. Dotyczy to zwłaszcza osób związanych z Ochotniczymi Hufcami Pracy.
W celu założenia konta należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny, wybrać rodzaj swojej profesji, a także podać dane instytucji w ramach której świadczy się usługi doradztwa zawodowego. Po zapisaniu formularza na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość potwierdzająca założenie konta.

Formularz rejestracyjny

pole wymagane
Dane konta

Login musi mieć co najmniej 4 znaki i być nie dłuższy niż 16 znaków, może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki specjalne

Przynajmniej 8 znaków, w tym co najmniej jedna cyfra, jedna mała litera, jedna wielka litera.

Proszę wpisać ponownie hasło podane w polu wyżej

Adres e-mail wykorzystywany jest do komunikacji pomiędzy użytkownikami systemu.
Jest także niezbędny w procesie aktywacji konta.
Rola użytkownika
Dane użytkownika
Instytucja

Proszę podać nazwę instytucji w ramach której świadczone będą usługi doradcze na portalu eipd.pl

Proszę podać adres instytucji

Zapoznaj się z regulaminem korzystania z serwisu eipd.pl i polityką prywatności


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POINT Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Energetycznej 14 w celach związanych z działaniem serwisu eipd.pl. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także o dobrowolności podania tych danych. Zostałem również poinformowany o prawie do żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania moich danych osobowych oraz o prawie do żądania ich usunięcia.
Przejdź na początek